Сортувати:
Показати

Багатофункціональний вимірювальний прилад (5 в 1) ET-965

Багатофункціональний вимірювальний прилад ET-965 FLUS (ЕТ-965 ФЛУС) - оригінальний комплексний вим..
Ціна по запиту з ПДВ

Міні шумомір - термометр MT-911A з кольоровим дисплеєм

Портативний шумомір FLUS MT-911A - компактний прилад для вимірювання рівня шуму в широкому діапазоні..
Ціна по запиту з ПДВ

Міні шумомір MT-901A

Компактний шумомір FLUS MT-901A (ФЛУС МТ-901А) - портативний прилад для вимірювання рівня шуму в ши..
Ціна по запиту з ПДВ

Міні шумомір MT-901C

Компактний шумомір FLUS MT-901C (ФЛУС МТ-901С) - портативний прилад для вимірювання рівня шуму в ши..
Ціна по запиту з ПДВ

Професійний шумомір - даталоггер ET-958

Цифровий шумомір - даталоггер FLUS ET-958 (ФЛУС ЕТ-958) - професійний 3-х діапазонний вимірювач рівн..
Ціна по запиту з ПДВ

Професійний шумомір ET-953

Професійний шумомір FLUS ET-953 (ФЛУС ЕТ-953) - цифровий вимірювач рівня шуму з вибором одним з 4-х ..
Ціна по запиту з ПДВ

Шумомір ET-933

Шумомір FLUS ET-933 (ФЛУС ЕТ-933) - портативний вимірювач рівня шуму в широких межах в 4-х діапазона..
Ціна по запиту з ПДВ

Шумомір з підключенням до ПК ET-956

Багатофункціональний шумомір FLUS ET-956 (ФЛУС ЕТ-956) - професійний вимірювач рівня шуму з підключ..
Ціна по запиту з ПДВ
Показати
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Шумоміри FLUS

Шумомір - прилад, який використовують для вимірювання рівня звукових хвиль на підприємствах, в будівництві, в житлово-будівельній  сфері тощо. Якщо нормовані рівні звуку для даного типу приміщення перевищені, то це може бути небезпечно для здоров’я людини. 

Серед будівельників шумомір використовується для оцінки якості виконання встановленої звукоізоляції. Тому необхідність купити шумомір виникає у спеціалізованих підприємств при атестації робочих місць та фізичних осіб для контролю допустимого рівня шуму.

Опис та принцип роботи

Шумомір FLUS практичний і безпечний у використанні, має зручний корпус, завдяки чому його легко тримати у руці. Конструкція пристрою доволі проста: вона включає ненаправлений мікрофон з мембраною, яка коливається під впливом звукових хвиль. Завдяки наявності фільтрів, від вимірювань відсікаються параметри звукових хвиль, які не сприймаються людським слухом – це забезпечує можливість проведення об’єктивної оцінки з орієнтацією на фактори, які здатні впливати на оточуючих.

Для правильного використання пристрою не потрібні особливі навички: достатньо наблизити його до джерела шуму та ввімкнути живлення. Наприклад, якщо вам необхідно виміряти рівень шуму на підприємстві, процедуру потрібно проводити біля обладнання, внаслідок роботи якого виникає шум. Ні в якому разі не можна закривати мікрофон рукою, щоб не отримати помилковий результат, тому мікрофон завжди має бути відкритим. Для визначення рівня шуму, приладу необхідно декілька секунд на аналіз рівня шуму та обробку даних, після чого на екрані з’явиться інформація. Для точності вимірювань, вимірювання шуму можна провести декілька разів.

Класифікація та особливості вибору пристрою

Вам знадобилося купити професійний шумомір? При виборі враховуйте, що існують різні класи точності вимірювань - від стандартних шумомірів для лабораторних вимірювань та для використання в польових умова до високоточних з шумомірів-логерів для запису рівня шуму в пам’ять та передачі до комп’ютера.

Сьогодні можна купити міні шумомір, головними перевагами якого вважаються компактні розміри, незначна вага, висока точність. При покупці треба звернути увагу не лише на клас точності вимірювання, а й на допустиму похибку, діапазон чутливості, джерело живлення.

Де краще купити шумомір?

Вимірювання шуму є важливою задачею, оскільки його високий рівень у приміщенні призводить до головного болю, погіршення сну, а також іншим негативним наслідкам для здоров’я. Саме тому необхідно проводити процеси за допомогою надійного обладнання від провідного виробника. Якщо ви шукаєте, де краще замовити такі товари, пропонуємо одразу звертатися до нас! Наше підприємство – офіційний представник бренду FLUS, продукція якого популярна завдяки високій якості.

Наші переваги

Зверніть увагу, що у нас на шумомір ціна «від виробника», і при цьому кожен пристрій зручний в експлуатації та має тривалий строк служби. Наші каталоги містять велике різноманіття приладів за класами, діапазоном і швидкістю вимірювання шуму, типом живлення та додатковими функціями. На сайті вказані детальні описи, завдяки яким зможете обрати оптимальний варіант для конкретної мети. Якщо потрібна допомога у виборі, пропонуємо звернутись до наших консультантів – вони по телефону нададуть детальну інформацію про моделі, які відповідають Вашим вимогам та побажанням. Гарантуємо оперативну доставку по Україні та за її межі. Оплатити замовлення фізичні особи можуть готівкою, а юридичні – за безготівковим рахунком.


Фільтри товарів
Діапазон вимірювання шуму
Вибір швидкості вимірювання
Фільтр
Внутрішня пам'ять (шумомір)
Зв'язок з комп'ютером (шумомір)
Тип живлення
Додаткові функції (шумомір)