Доставка

Прилади можна забрати самостійно за попередньою домовленістю у нас в офісі (див. схему проїзду). 

Доставка приладів по Києву та Україні здійснюється через Нову пошту. Відправлення здійснюється протягом 2-12 годин (при наявності товару на складі) з моменту замовлення або надходження грошей на наш розрахунковий рахунок. Час пересилання зазвичай складає 1-2 доби. Вартість пересилання залежить від вартості замовлення, страховки і дальності транспортування і визначається перевізником. Увага! Оплата при отриманні (післяплата) можлива тільки у тому випадку, якщо замовлення відправляється НА ВІДДІЛЕННЯ "Нової Пошти". Адресна доставка на дім або офіс можлива тільки на умовах 100% передоплати вартості товару.

Доставка приладів по Україні з післяплатою здійснюється при вартості замовлення від 300 грн.

Доставка за межі України (СНД, Європа) здійснюється через міжнародних перевізників Fedex, ExMoto, EMS. Можливі також UPS, DHL та ін. Відправлення здійснюється протягом 1-2 днів з моменту оплати. Час пересилання складає від 2 до 14 днів. Вартість пересилання залежить від вартості замовлення і відстані транспортування і визначається кур'єрскою службою (перевізником).


Порядок пересилання приладів по Україні з післяплатою (від 300 грн.) через Нову пошту:

 1. Покупець по телефону, факсу або ел. пошті вказує найменування і кількість потрібних йому приладів, свої ПІБ (або назву фірми для юр. осіб), місто і контактний телефон (мобільний);
 2. Після одержання замовлення ми здійснюємо відправлення до вказаного міста і повідомляємо покупця про номер транспортної накладної і орієнтовну дату доставки;
 3. Після цього покупець іде на склад, оплачує заявлену вартість посилки + % за грошовий переказ і отримує посилку. Адреси складів в яких видається багаж приведені на сайті www.novaposhta.ua;
 4. Для отримання посилки покупець повинен знати номер транспортної накладної, мати при собі документ що посвідчує його особу (паспорт), а також, у випадку відправлення вантажу на юр. особу, мати довіреність або довірчий лист від фірми з мокрою печаткою на право отримання вантажу.

Оплата

Наш магазин підтримує більшість доступних на даний момент методів оплати.

Для оплати по рахункам використовуйте наступні банківські реквізити:
Отримувач платежу:
Приватне підприємство «БРОМ», ЄДРПОУ 36449430

IBAN UA333348510000000002600924163
Банк ПАТ "ПУМБ"

Оплата можлива по безготівковому розрахунку (в залежності від товару) з ПДВ, без ПДВ, переказ на банківську картку, готівковий розрахунок, поетапна оплата (для юридичних осіб відповідно до договору), тощо. Працюємо як юридична особа - платник ПДВ та податку на прибуток на загальних підставах та ФО-П другої ктегорії.

Оплата готівкою (для фізичних осіб):

 • готівкою безпосередньо в офісі, або кур'єру, або перевізнику при отриманні товару.
 • шляхом перерахування готівкових грошей через касу банку або банкомат. Дані на кого відправляти платіж надаються по факсу або електронній пошті. За перерахування готівкових грошей банк бере комісію, яка складає від 0 до 2% в залежності від банку та суми що перераховується.
 • шляхом перерахування грошей на картку Приват. Дані на кого робити перерахування надаються по електронній пошті або СМС.
 • шляхом перерахування грошей через міжнародні платіжні системи WesternUnion і ін. Дані на кого робити перерахування надаються по електронній пошті. Розмір комісії залежить від суми переказу і країни з якої робиться переказ и зазвичай складає 3-5%.


Безготівковий розрахунок (для юридичних осіб (в залежності від товару) з ПДВ чи без ПДВ):

Порядок оплати у випадку безготівкового розрахунку:

 1. Попередньо по телефону або ел. пошті обумовлюється склад, вартість і термін поставки замовлення.
 2. Покупець по факсу або ел. пошті надає реквізити організації на яку слід виставити рахунок.
 3. Ми готуємо рахунок і надсилаємо факсом або електронній пошті його копію.
 4. Покупець сплачує рахунок і відсилає нам по факсу або електронній пошті копію довіреності на отримання товару (при необхідності).
 5. Після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок ми здійснюємо поставку товару.
 6. Разом з товаром покупцю надається: оригінал рахунку, видаткова накладна в 2 прим. Податкова накладна платнику ПДВ реєструється в реєстрі та надсилається електронкою. На запит надаються копії реєстраційних документів отримувача оплати.
 7. Після отримання товару покупець розписується в видаткових накладних (підпис в довіреності на отримання товару і видаткових накладних повинен бути ідентичним) і повертає один примірник видаткової накладної і оригінал довіреності. Повернення видаткової накладної і довіреності може бути здійснене замовним листом (адреса, на яку слід відправити лист на замовлення, вказаний в нашому свідоцтві про державну реєстрацію).